108karoliukai.lt – tai Kristalų Magijos parduotuvės katalogas, esančios Kuršių g. 7, Kaune. 108 Karoliukai prekiauja tik sertifikuotais aukščiausios kokybės kristalais ir mineralais, kurie yra atvešti is įvairiausių pasaulio šalių. Siūlome didelį pasirinkimą tarp skirtingų papuošalų pagamintų iš kristalų bei formų. Kristalo forma turi didelę įtaką kristalo paskirčiai. Plačiau sužinoti apie kristalus ir jų gerasias savybes mūsų parduotuvėje arba susisiekus asmenine žinute https://www.facebook.com/vitalijus.vs

Sužinokite kaip įsigyti mineralų čia.

Vitalijus Šinkariovas - 108 karoliukai parduotuvės savininkasm prekiaujantis kristalais (mineralais)

Straipsniai apie parduotuvės įkūrėją:

https://www.vilnieciams.lt/2020/02/03/lietuvio-istorija-mineralu-paieskos-mane-atvede-i-maroka/

https://www.kaunieciams.lt/mineralu-magija-linkejimai-zmogui-is-zemes-gelmiu/

https://www.etaplius.lt/mineralu-magija-linkejimai-zmogui-is-zemes-gelmiu

Mitas ar realybė? 

Vitalijus su akmenimis medituoja, nešiojasi rūbų kišenėse arba kaip suvertas apyrankes ir tokiu būdu savo juslėmis testuoja, kokias vibracijas skirtingi akmenys skleidžia, kokius pojūčius ar emocijas skatina.

Nuo seno apie gydomąsias akmenų savybes sklando daug mitų ir legendų, tad mineralų mylėtojas sudeda visus taškus ant „i“ – „Tikrai labai mažai žmonių dirba su akmenimis pagelbėdami ligų atveju, kadangi tai labai individualu ir ne kiekvienam suveikia. Kristalas augdamas yra veikiamas įtampų, o patekęs į tam tikrą aplinką jis atsipalaiduoja. Šis atsipalaidavimas ir sukelia jo specifines vibracijas, kurios fizikoje vadinamos Pjezoelektriniu efektu. Tokį pavadinimą sugalvojo ir patį efektą įrodė mokslininkai. Jo principas yra panašus į kvarcinio laikrodžio – pagamintas šaltu būdu ir uždėtas ant šilto kūno jis tiksi, t.y., veikia kristalų vibracijos principu.

Kristalas, priklausomai nuo struktūros ir spalvos, veikia tam tikrą čiakrą. Gali veikti ir kelias. Gydymas iš tikro pasireiškia tada, kai akmens dažnis sutampa su tam tikro organo dažniu. Pavyzdžiui, kai sustoja skrandis instinktyviai norisi pasiimti geltoną mineralą, nes skrandis atitinka trečią čakrą, kuri yra geltonos spalvos. Kūnas tai jaučia.“

Mineralų karštinė

Vis labiau gilinantis į mineralų pasaulį ir skaitant įvairią literatūrą, mineralų žinovas viešėdamas įvairiausiose mugėse ir bendraudamas su žmonėmis ieškojo vis įvairesnių ir retesnių akmenų. Tačiau mugėse visi mineralai kainuodavo tikrai nemenkai, be to, ne visi būdavo tikri.

„Tuomet pamaniau, negi tikrai taip brangiai akmenys kainuoja? Pradėjau ieškoti kelių ir natūraliai, kartu su meditacijomis, pradėjo vertis kelias pas žmones, kurių pagalba man tapo prieinama daugiau akmenų. Ir taip po truputį, per žmones, internetines paieškas viskas išaugo iki to, kad kai manęs paklausia, ar aš turiu tokį ar kitokį akmenį, beveik visais atvejais drąsiai atsakau, kad turiu! Nes aistra ir smalsumas man leido sukaupti tikrai daug. Iš esmės, mano kolekciją suformavo žmonės – jie domėdavosi, klausdavo, o aš ieškodavau, nes man buvo įdomu, kokias vibracijas turi tas arba kitas akmuo.“

Begalinė įvairovė

Kristalų yra įvairių formų, tad jis gali traukti ne tik savo spalva, bet ir forma. Suapvalintos formos yra švelnesnių vibracijų, uolienos – stipresnių. Į smaigalius suteka visa energija ir tokie kristalai gali būti naudojami aplinkai valyti, jie tarsi lazeriai, vibracijomis išjudiną erdvę.

Kai kurie mineralai geba sugerti energijas ir kartais tai net matoma plika akimi – atsiranda drumstumas, kitos spalvos dėmelės, o pavyzdžiui, ametisto kristale atsiranda tamsesnių priemaišų.

Nevertėtų kliautis vien literatūroje aprašytomis savybėmis, nes tie tekstai labai platūs, apimantys didžiulį sprektrą poveikių ir panaudojimo galimybių, tačiau pats žmogus geriausiai jaučia, kas jam reikalinga.