Mūsų svetainėje galite rasti tik prekių katalogą, bet įsigyti kristalų mes kviečiame atvykti pas mus adresu: Kuršių g. 7, 48109 Kaunas​, nes kristalus reikia rinktis naudojantis intuicija, o ne pagal jų spalvą, grožį ar zodiaką. Dėl to kviečiame pas mus apsilankyti 19-22 valandomis darbo dienomis, atvykite su artimaisias ir išsirinkite ko jums reikia šiam momentui naudodamiesi savo pojūčius ir sužinokite gydomasias bei energetines savybės mineralo kurį išsirinkote, visą informaciją apie kristalus jums suteiks pats Vitalijus Šinkariovas – parduotuvės savininkas, kuris pradėjo sąmoningai kolekcionuoti kristalus jau daugiau negu prieš penkerius metus ir įkūrė savo kristalų namus meditacijos pagalba. Pačio Vitalijaus žodžiai:
„Ši studija atsirado per meditacijas. Jos padėjo man rasti savo kelią, susivokti, išsigryninti mintis. Tas atradimas nebuvo lengvas. Pirmiausia pasiekiau gyvenimo dugną, o tada jau teko ieškoti išeičių, kaip pakilti. Turėjau ir nemažai fizinių traumų, nes nuo dvylikos intensyviai sportavau, o po trečiosios traumos, kurios metu buvo pažeistas stuburas, gydytojai man sakė kad niekada nebevaikščiosiu. Bet aš nepraradau vilties, ieškojau reabilitologo, kuris tikėtų, kad aš galiu vaikščioti. Ir man pavyko.“
kristalų studija, 108 karoliukai tai mineralų produktai
Atvykę pas Vitalijų jūs ne tik įsigysite mineralų, bet ir įgysite žinių, Vitalijus pasitinka kiekvieną žmogų su meile ir noru jam padėti. – Rytis Kunigiškis, Svetainės dizaineris.
×